COVİD-19 SALGINI DÖNEMİNDE ARAÇ KİRALAMA

TÜRKİYE'DE COVİD 19

Dünya Sağlık Örgütü tarafından Covid-19 salgını nedeniyle 12.03.2020 tarihi itibariyle pandemi ilan edilmiştir ve Corporent olarak gerek Dünya Sağlık Örgütü gerekse de T.C Sağlık Bakanlığı yönergeleri tarafımızca hassasiyetle takip edilmiştir. 
Bu kapsamda ofislerimiz ve araçlarımız düzenli olarak dezenfekte edilerek hem personelimizin hem araç kiralama hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin sağlığını korurken iş faaliyetlerimizin normal şekilde devam etmesine olanak tanımış durumdayız.


ARAÇLARDA ALINAN TEDBİRLER NELERDİR?

Normal şartlar altında da dezenfeksiyona oldukça önem veren Corporent ailemiz Covid-19 salgını sonrası kullandığı yöntemleri geliştirerek daha da güçlendirmiştir. Her kiralamadan sonra aracın dışı, içi, bagajı özel dezenfeksiyon yöntemleriyle Covid-19 ve diğer virüslerden arındırıldıktan sonra özellikle temasın fazla olduğu kapı kolu, direksiyon, vites, ön panel ve diğer sert yüzeylerde daha detaylı dezenfeksiyon işlemi yapılmaktadır. Dezenfeksiyon işleminden sonra herhangi bir şekilde  temasın olmamasına da oldukça özen gösterilmektedir. 

CORPORENT OFİSİNDE ALINAN TEDBİRLER NELERDİR?

İçinde bulunduğumuz dönemde ofis çalışanlarımızın sayısı ve çalışma şekli en az risk faktörü olacak şekilde tekrar düzenlenmiştir. Ofisimizde çalışmakta olan mesai arkadaşlarımızı salgından korumak adına maske ile çalışmaları tavsiye edilmekte, temas minimuma indirilmekte ve el dezenfektanları gün içerisinde sık sık kullanılmaktadır. 

CORPORENT OFİSİ HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR MU?

Gerekli bütün tedbirler alınarak siz değerli misafirlerimizi mağdur etmemek adına hizmetimiz devam etmektedir. Hizmet saatleri içerisinde 444 73 75 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

KORONAVİRÜS SALGINI SIRASINDA ARAÇ KİRALAMA İHTİYACINIZ VAR MI? 

Doğal olarak, şu an kesinlikle toplu taşıma kullanmak için iyi bir zaman değil. Ancak çalışmak için veya başka bir nedenle hala seyahat etmeniz gerekiyor ve kendi aracınıza sahip değilseniz, araç kiralamak sizin için en doğru seçenek. Corporent olarak her araçta katı bir hijyen ve dezenfekte politikası uyguluyoruz. 
Corporent olarak, bu zor zamanlarda sizlere tam desteğimizi sunmak ve hayat kurtarmak için evde kalmanın önemli olduğunu hatırlatıyoruz. Bu krizi atlatmak için yorulmadan çalışan sağlık hizmetlerinde çalışan birçok kahramana da teşekkür ediyoruz.
 

Paylaş