Corporent | Hakkımızda

FARKIMIZ

Corporent’i rakiplerinden ayıran en önemli özelliği tüm kurumsal süreçlerini tamamlamış olmasının yanında, minimum bürokratik işlemlerle müşteri memnuniyetini sağlayacak esnek, basit ve hızlı süreçlere sahip olmasıdır. Bu sayede müşterilerine beklentilerinin üzerinde bir kiralama konforu ve hizmet kalitesi yaşatır.

Corporent | Hakkımızda
Corporent | Hakkımızda

Araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirecek “Sen Nasıl İstersen” mottosuyla faaliyetlerini sürdüren Corporent, sektörde yeni bir yol açarak fark yaratacak bir anlayışla müşterilerine hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Corporent, dünya markası olma vizyonu ile %100 Türk sermayesi ile kurulmuş bir araç kiralama markasıdır. Kurumsal kiralama ihtiyaçları göz önünde bulundurularak filonuza özel esnek çözümler sunmaktadır.

Corporent’i diğer kurumsal araç kiralama firmalarından ayıran en önemli özelliği, müşterilerinin konfor ve rahatı düşünülerek geliştirilmiş hızlı ve esnek süreç yönetimiyle çözüm odaklı olmasıdır.
Corporent, araç kiralama sürecinin her adımında güven ve destek sağlar. Ürün ve hizmetlerini geliştirirken müşterilerinin tüm beklentilerini dikkate alır, kurumsal kiralama müşterisinin ihtiyaç duyabileceği her konuda tecrübesi ve çözüm odaklı hizmetleriyle beklentileri aşmayı hedefler.

Misyon

Müşteri Odaklı bir yaklaşım ve kaliteli hizmet anlayışıyla; çevreye, toplumsal ve etik değerlere saygılı, sosyal sorumluluk bilincine sahip şirket profiliyle; Türkiye’nin en müşteri odaklı filo kiralama şirketi olmak.

Vizyon

Filo Kiralama Sektöründe, müşteri memnuniyeti ve müşteri taleplerini vazgeçilmez kabul ederek, sağlıklı ve güvenilir bir büyüme sağlamak.

Corporent | Hakkımızda