English

Hakkımızda

Araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirmek için yola çıkan Corporent, bireysel ve kurumsal müşterilerin tüm araç kiralama ihtiyaçlarını aynı çatı altında karşılamayı amaçlamaktadır.

1 günden 48 aya, 1 adetten onlarca otomobile kadar, isterseniz şoförlü, her türlü kiralama taleplerinize en hızlı şekilde yanıt vererek, sizlerin süreçte ihtiyaç duyabileceği her konuda, beklentilerinizin üzerinde bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Sizleri müşteriden çok bir partner olarak görüyor, kurumunuzun karlılığı ve etkinliğini arttırmak için sunacağımız önerilerin bizi sektörde farklı bir yere taşıyacağına inanıyoruz.

Corporent markasını, diğer global ve kurumsal rent a car şirketlerinden ayıran en önemli özelliği, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, basit ve hızlı süreçleridir. Corporent, müşterilerin ihtiyaçları konusundan tecrübe sahibi olması sebebiyle, beklentilerin üzerinde bir hizmet kalitesi sunmayı amaçlamaktadır.

Markamız için seçtiğimiz renkler turuncu ve gri. Turuncu yaptığımız işe karşı içimizdeki heyecanı, gri ulaşmak istediğimiz saygınlığı sembolize ediyor. Biz otomobilleri özgürlüğün sembolü olan kuşlara benzetiyoruz. Bu sebeple logomuz bir origami kuşu. Nasıl uzun uçuşlarda kuşları, sürtünme ve hava akımını en aza indirmek, enerji tasarrufu sağlamak için V şeklinde uçan sürüler halinde görüyorsak, otomobillerinde operasyonel ve finansal süreçlerinin filo yönetimi ile çok daha avantajlı olacağına inanıyoruz.

 

TANITIM FİLMİMİZİ İZLEYİN

 

NEDEN CORPORENT?

  • İhtiyaç duyabileceğiniz tüm otomobil kiralama hizmetlerini tek çatı altında sunmaktayız.
  • Kiraladığınız otomobili ek ücret almadan yerinize teslim eder, yerinizden alırız.
  • Süreçlerimiz şeffaf, basit ve hızlı.
  • Kredi kartınıza taksit imkanı sunuyoruz.
  • Sözleşme sürecini e-imza ile yürütebilirsiniz.
  • Euro/USD/TL sizin istediğiniz para biriminde fiyatlandırma sunabiliriz.
  • Kiraladığınız araçta oluşabilecek olası bir sorunda aynı gün içerisinde yedek araç hizmeti sunmaktayız.
  • Seçtiğiniz otomobili şoförlü olarak kiralayabilir, yolcu koltuğunun tadını çıkarabilirsiniz.