English

KİRALIK VOLKSWAGEN GOLF

KİRALIK OTOMOBİLLER

GÜN/250

AY/4.500
+KDV

KİRALAMA FORMU

Mesajınız gönderiliyor...

Mesajınız gönderildi!

01

Kapınıza Kadar Ücretsiz Teslim

02

Tüm araçlarımız 2017 ve 2018 modeldir.

03

Araçlarımız kiralama kaskosu ile güvence altındadır.

Garanti Kartlarına 3 Taksit!

Volkswagen Golf Teknik Özellikleri

Vites Tipi: Otomatik
Yakıt Tipi: Dizel
Kapı: 4
Yolcu Kapasitesi: 5
Çekiş Gücü: Önden Çekişli
Şehir İçi (lt/100): 4,1
Şehir Dışı (lt/100): 3,8
Ortalama (lt/100): 4,0
CO2 Emisyonu(gr/km): 105
Maksimum Hız (km/sa): 198
0-100 km/sa Hızlanma: 10,5
Silindir Hacmi: 4
Güç (bg): 110
Tork (Nm): 250

Volkswagen Golf

Volkswagen Golf, sınıfında fark yaratan teknik özellikler ile dikkat çekiyor. Dizel yakıt ile çalışan ve az yakan otomobil, otomatik vites sistemi ile donatılıyor. Önde iki adet, arkada iki adet olmak üzere toplam dört kapı bulunduran beş yolcu kapasiteli araç, geniş ailelerin ihtiyaçlarını bile rahatlıkla karşılıyor. Önden çekişli modeli ile yol alan araba, tasarım detaylarıyla da ekonomik bir seçim yapmak isterken şıklıktan vazgeçmeyenlerin seçimi oluyor.

Şehir içinde, standart trafikte 100 kilometrede 4.1 litre yakıt tüketen motor, şehir dışında 100 kilometrede yalnızca 3.8 litre tüketime imza atıyor. Ortalama yakıt harcaması ise 4.0 litre hesaplanıyor. Yakıt harcamasına paralel olarak aracın karbondioksit salınımı de düşük seyrediyor. CO2 emisyonu kilometrede 105 gram görülüyor. Güçlü motoru ile size yolu sevdirecek olan Volkswagen Golf kiralama alternatifleri arasında da hız kapasitesi ile öne çıkıyor. 198 km / saat maksimum hız kapasitesi bulunan araç, 0 - 100 kilometre hız değişimine 10.5 saniyede ulaşıyor. 4 silindir hacmi ile hareket eden tasarım 110 beygir gücünde. 250 Nm tork ile çalışan teknik aksama sahip olan araç, seyahat etmeyi seven kullanıcılar için tavsiye ediliyor.

Kendi sınıfına adını veren araç olarak tanınan Golf, yenilenen kaplamaları ve koltuk döşemeleri ile rahatlıkta sınıf atlıyor. Aerodinamik ön ve arka tampon tasarımına sahip olan araba, LED farları ile yol görüşünde üstün hizmet sağlıyor. Modern detayları ve akılcı dokunuşları ile yolda olmayı keyif haline getirecek otomobil, yüksek verimlilik vadeden aksamı ile donanım beklentinizi karşılıyor. Otomatik camları, güvenli kilit sistemi, çocuk kilidi opsiyonu ile kullanıcılarının konforunu önceleyen tasarım, kompakt görünümü ile zarafeti temsil ediyor. Hem erkek hem de kadın sürücüler tarafından tercih edilen araba, sürücüleri düz vites zahmetinden kurtararak komutları otomatik vites aracılığı ile alıyor. Güçlü direksiyon tasarımı ile yüksek manevra kabiliyetine sahip olan araba, yenilenen jantları ile hareket formunu yeniden tanımlıyor. Yer tutuşta limitleri artıran model, hem uzun yollarda hem de şehir içi dar sokaklarda en iyi sürüş deneyimini yaşatmayı hedefliyor.

Kiralık Volkswagen Golf arabalar hem profesyonellerce hem de günlük kullanım için araç arayan sürücülerce tercih ediliyor. Geniş bagaj hacmi ile tatil yolculukları için de uygun olan Golf, 380 litre bagaj hacmi bulunduruyor. Siz gözünüzü yoldan ayırmayın diye geniş gösterge paneli ile donatılan iç kısım ise sürücülere kolaylık vadediyor.

Diğer Kiralık Genel Modellerimiz

Corporent’de tüm araçlar yenidir, sigortalıdır ve adresinize kadar ücretsiz olarak teslim edilir.