Corporent, sen  nasıl   nerede   ne zaman  istersen!

Hakkımızda

Araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirmek için yola çıkan Corporent, bireysel ve kurumsal müşterilerin tüm araç kiralama ihtiyaçlarını aynı çatı altında karşılamayı amaçlamaktadır.

Corporent’i rakiplerinden ayıran en önemli özelliği tüm kurumsal süreçlerini tamamlamış olmasının yanında, minimum bürokratik işlemlerle müşteri memnuniyetini sağlayacak esnek, basit ve hızlı süreçlere sahip olmasıdır. Bu sayede müşterilerine beklentilerinin üzerinde bir kiralama konforu ve hizmet kalitesi yaşatır.

Neden CorpoRent

Kendimiz için seçtiğimiz renkler turuncu ve gri! Turuncu, yaptığımız işe karşı içimizdeki heyecanı, gri ise ulaşmak istediğimiz saygınlığı sembolize ediyor. Biz otomobilleri, tıpkı logomuzdaki gibi, özgürlüğün sembolü olan kuşlara benzetiyoruz. Filonuzu en uzun yolu minimum çabayla kat eden bir sürü gibi hayal edebilmeniz için.

Sizleri müşteriden çok bir partner olarak görüyor, kurumunuzun karlılığı ve faaliyetlerinizin etkinliğini arttırmak için sunacağımız önerilerin bizi sektörde farklı bir yere taşıyacağına inanıyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı bir yaklaşım ve kaliteli hizmet anlayışıyla; çevreye, toplumsal ve etik değerlere saygılı, sosyal sorumluluk bilincine sahip şirket profiliyle; Türkiye'nin en müşteri odaklı filo kiralama şirketleri içerisinde yer almak.

VİZYONUMUZ

Filo kiralama sektöründe, müşteri memnuniyeti ve müşteri taleplerini vazgeçilmez kabul ederek, sağlıklı ve güvenilir bir büyüme sağlamak.